سلب مسئولیت: قارچ Psilocybin مواد بالقوه سایکودلیک هستند ، و ما استفاده از این ماده را در جایی که خلاف قانون باشد تشویق یا محکوم نمی کنیم. با این حال ، ما می پذیریم که استفاده غیرقانونی از مواد روان درمان اتفاق می افتد ، و معتقدیم که ارائه اطلاعات مسئولانه در مورد کاهش آسیب ، برای ایمن نگه داشتن مردم ضروری است. به همین دلیل ، این راهنما برای اطمینان از ایمنی کسانی که تصمیم به استفاده از این ماده می گیرند ، طراحی شده است. ما استفاده از این دارو را خارج از شرایط قانونی یا سنتی تشویق نمی کنیم.


کیت مجیک ماشروم چیست؟ – کیت آماده پرورش یکی از راه های پرورش قارچ های ارگانیک میباشد.
بستر این نوع کیت ها معمولا ترکیبی از خاک اره و یا ورمیکلیت با چاودار و یا آرد برنج قهوه ای میباشد که در محیطی کاملا استریل کلونایز شده
و پس از تشکیل میسیلیوم در فاز خواب فرو میروند ، برای بردن این کیت ها به فاز میوه دهی باید این کیت ها را طبق آموزش در فیلم انتهای همین پست در محیطی مرطوب نگهداری کرد.

چه مدت کیت رشد قارچ دوام دارد؟
در مدت سه تا چهار هفته بسته به نوع قارچ و درجه حرارت ، معمولاً قارچ ها ظاهر می شوند. صبور باشید ، بیشتر کیت ها دو الی سه محصول بسیار بزرگ قارچ و سپس چندین میوه کوچکتر تولید می کنند.

میسلیوم در چه دمایی می میرد؟
میسلیوم در حال رشد باید در یک محدوده دمای ایده آل نگهداری شود. به عنوان مثال ، P. cubensis با سرعت زیاد بین 75-80 درجه فارنهایت (24-27 درجه سانتیگراد) مدام رشد می کند. دمای بالاتر از این محدوده ممکن است میسلیوم را از بین ببرد و رشد آلودگی ها را ترغیب کند ، و دمای پایین تر از این محدوده رشد میسیلیوم را کندتر کند.

این کیت ها عاری از هرگونه مواد شیمیایی بوده و بستر آن کاملا از مواد آلی تشکیل شده که این به نوبه خود راهی مناسب جهت پرورش قارچ های دارویی ارگانیک میباشد.

کیت مجیک ماشروم چیست؟

درون جعبه کیت چیست؟ 

درون این بسته بندی ها یک بسته بستر میسیلیوم به صورت پرس شده میباشد . یک عدد نایلون جهت محیط پرورش و مقداری کوکوپیت استرلیزه شده جهت پوشش سطح بستر.
شما همچنین میتوانید این کیت ها را در دمای 10درجه سانتی گراد به مدت 6 ماه نگهداری کرده و در هر زمان آن را طبق توضیحات وارد فاز میوه دهی کنید.


کیت مجیک ماشروم چیست؟

رویال ماشرومز