جافری و گلدن تیچر

لطفا از این تالار فقط جهت بیان تجربیات خود استفاده کنید و سولات مربوط به هر قسمت را در انجمن مشخص شده طرح نمایید.
ارسال پست
m.az

جافری و گلدن تیچر

پست توسط m.az »

سلام و درود به همتون
تجربه ای که میخوام ازش براتون بگم اصلا بمعنی تشویق شما واسه مصرف سایکودلیک نیست چون استفاده ماشروم احتیاج به آمادگی ذهنی و تجربه کافی داره و بدون شناخت دنیای روانگردانها نباید مصرف بشه و فقط میخوام باهاتون به اشتراک بزارمش

از سال 94 بمدت 4 سال تحت مصرف ماریوانا، با دنیای روانگردانها آشنا شدم و بسیار از دنیای روانگردانها لذت میبردم خیلی از اطرافیانم بهم میگفتن خوب نیست اما من با تمام وجودم از دنیای روانگردان لذت میبردم و کلا نظر هیچکس برام مهم نبود بعد از مدتی با ماشروم آشنا شدم اول اسمش برام ترسناک بود ولی به واسطه مصرف ماریوانا با دوز بالا تریپهای زیادی رو تجربه کرده بودم و کم کم مشتاق شدم تا غذای خدایان رو هم امتحان کنم
بلاخره تصمیمو گرفتم و تصمیم قطعی به مصرف گرفتم البته خیلی برام مهم بود که کسی که قبلا تجربه مصرفشو داشت کنارم باشه پس زنگ زدم به صمیمی ترین دوستم و بهش گفتم بزنیم
بعد تهیه ماشروم و مقدماتش (بلک لایت - و .....) موعد شیرین برای من فرا رسید هر کدوم 2.5 گرم رو کاملا جویدیم و همراه عسل خوردیم
البته بهتره بدونین قبل مصرف حسابی خودونو سیر کنید تا قندتون افت پیدا نکنه و ضعیف نشید چون حیفه از دست بدید اینهمه زیبایی رو
بعد قورت دادن هایپ هم کنارمون بود و تا شروع تریپ یه چندتا شات میخوردیم
خیلی هیجان زده بودم و مشتاق واسه شروع سفر
بعد 30 تا 40 دقیقه دیدم کم کم بدنم داره سست میشه همچنین دندونام
خیلی حس خوبی بود
دوس داشتم به سوالای زیادیم پاسخ داده بشه و چیزایی زیادی همراهم باشه توی این تریپ ؛ یکیش این بود که : توی دوران مصرف گلم یه اژدها داشتم به اسم جافری و خیلی دوستش داشتم همش امیدوارم بودم اونم همراهم باشه توی سفرم
کم کم رنگها شدت گرفت برام و منو مجذوب خودشون میکردن و از دیدنشون لذت میبردم لمس اشیام برام جالب بود و حس قشنگی بهم میداد قشنگتر از نعشگی ماریوانا. بعد حدود 1.5 ساعت دیدم شدت تاثیرات داره بیشتر میشه و بجای حرف زدن و صحبت کردن ینفر که فکر میکنم منه واقعیم بود توی سرم باهام صحبت میکرد رفتم رو تختم دراز کشیدم توی اطاق کاملا تاریک و چراغ گوشیمو روشن کردم یه روسری کنار دستم بود و گذاشتم روی چراغ گوشیم و بازتاب تار و پود روسری رو روی سقف انداختم خیلی اروم روسری رو حرکت میدادم و به شکل بشدت عجیبی همه چیز رو توی سایه ها میدیدم کم کم رنگ سیاه و سفید سایه ها رنگی شد و به صورت شدیدی از دیدنشون لذت میبردم دوستم بهم ملحق شد و دید بازی زیبایی شروع شده و با هم بدون زدن حتی کلمه ای حرف بازی میکردیم انگار صدای دوستم توی گوشم بود و بعدا فهمیدم اونم همینجوری بوده صدای موزیک آروم بود اما انگار از تمام جهات موزیک با صدای بلند توی سرم پخش میشد و بسیار لذت میبردم بلند شدم رفتم توی نور معمولی اطاق نگاهم افتاده به چینهای پرده که طرح گل هم داشتن دیدم پرده و چینهاش نفس میکشن و مثل پیانو هماهنگ با موزیک جلوی چشام میرقصن بخودم اومدم دیدم دوستم هم داره از همین صحنه لذت میبره کم کم گلهای پرده رشد کرد و بصورت رنگی کل اطاق رو میگرفت حتی بدنم رو نقشهای روی فرش برجسته بودن و بینظیر کم کم بدنم بی حس تر شد و ترجیح دادم دراز بکشم چشامو بستم دیدم توی نورهای فوق العاده ای غرق شدم از وسط نورا دیدم جافری بهم نزدیک شد از خوشحالی میخواستم داد بزنم چشمامو باز کردم اما دیدم بستن چشامو دوس دارم با بستم چشامو دیدم جافری توی یه دشت خیلی زیبا کنار درخت دراز کشیده و انگار منتظر اومدنمه منو که دید بلند شد و بالش رو برای سوار شدنم روی پشتش دراز کرد سوار شدم و یه یه پرواز بی نظیر با صحنه های بی نظیر تر مثل دشتها جنگلها دریا پرواز موجودات عجیب کنارمون رو دیدم و کاملا ساکت و بیحرکت فقط لذت میبردم چشامو باز کردم دیدم دوستم کنارم نیست و توی اطاقه ترجیح دادم تنهاش بزارم و لذت ببریم هردو فکر میکنم تا اینجا کافی باشه نوشتن از تجربه سفرم
بعد اون تجربه های دیگه ای داشتم که توی یکیشون بد تریپ شدم چون شرایط روحی مناسبی فراهم نبود برام
دوستان عزیزم حتما قبل مصرف شرایط روحی آرومی داشته باشین و مکان و تایمتون حتما خوب باشه چون باید با خیالی کاملا راحت مصرفش کنید هرچند به هیچ عنوان به مصرفش تشویقتون نمیکنم و تجربه کردنش نیازمند دونستن چیزهای خیلی مهمه از جمله شناخت کامل و بدون تعارف و دروغ از خودتون وگرنه مطمین باشین بدترین تجربه زندگیتون خواهد بود بعد اینکه با کسی که قراره مصرف کنید با خیلی صمیمی باشین و پیشش کاملا راحت باشین چون بنظرمن دقیقا بعد مصرف یه بچه میشین یه بچه 2 تا 3 ساله باید بتونین بصورت کاملا راحت توش بچگی کنین روی ماشروم تحت هیچ شرایطی کارایی که نیاز به تمرکز دارن انجام ندین مثل رانندگی که شدیدا منعتون میکنم از اینکار
ایام بکام امیدوارم بازم بتونم براتون بنویسم
عاشقتونم مراقب مهربونیاتون و داشته هاتون باشین
دایی

ارسال پست