*****

4 روش مصرف قارچ سیلوسایبین

4 روش مصرف قارچ سیلوسایبین

بیشتر مردم به یکی از دو دلیل از قارچ سیلوسایبین استفاده می کنند: یا برای سرگرمی ، یا به عنوان یک مراسم معنوی.

در دوزهای پایین تر ، سیلوسایبین مطمئناً می تواند لذت بخش باشد و تجربه را به یک سفر دلپذیر و تغییر دهنده ذهن تبدیل کند.

افرادی هستند که با آن به عنوان کلیدی برای دریچه های ادراک برخورد می کنند – در این حالت معمولاً دوزهای بالاتر اعمال می شود.

با تجربه ، دانش و راهنمایی مناسب ، قارچ های جادویی می توانند شما را به بینش ارزشمندی از جهان پیرامون ، واقعیتی که در آن هستید و آنچه فراتر از آن است ، هدایت کنند.

دلیل مصرف قارچ جادویی هر چه باشد ، موارد زیادی وجود دارد که باید آنها را بخاطر بسپارید. اگر تازه وارد قارچ هستید ، اول از همه یک باره زیاد مصرف نکنید.

برای آگاهی از دوز صحیح ، میتوانید لینک زیر را مطالعه بفرمایید.

microdose

هنگامی که آنها را مصرف کردید ، باید برای چندین ساعت هوشیار و آماده باشید – آنها را قبل از کار ، رانندگی ، جلسات و غیره مصرف ننمایید.

بهتر است در خانه بمانید ، ترجیحا در خانه یا مکان امن و راحت دیگر ، خصوصاً اگر برای اولین بار قارچ می خورید. بیرون رفتن می تواند شما را به سمت چشم اندازها و بینش های رنگارنگ تر سوق دهد 

اما از آنجا که مجبور به کنترل بیشتری در اوضاع خواهید داشت به همین دلیل بیشتر به کاربران با تجربه توصیه می شود.

اگر احساس خوبی ندارید هرگز حتی به قارچ نزدیک نشوید.

.

روش های مختلف مصرف قارچ های سیلوسایبین

با در نظر گرفتن این 4 روش مصرف ، از سفر سایکدلیک خود لذت ببرید.

  • جویدن معمولی

روش معمول بلع قارچ جادویی به سادگی با خوردن آنها است. در این حالت مهم است که کاملاً آنها را بجوید ، اجازه دهید همه آب میوه ها بیرون بیایند.

ترکیب فعال قارچ توسط بزاق دهان آزاد می شود ، شروع به مخلوط شدن با جریان خون می کند و به هر سلول در بدن شما می رسد.

تقر یبا 45 دقیقه طول خواهد کشید تا شروع به اثر کند ، بسته به محتوای معده – هرچه ناشتا تر باشید ، بهتر است.

توصیه می شود از خوردن غذا برای چند ساعت خودداری کنید. برای رد شدن از قسمت جویدن نه چندان دلپذیر ، می توانید روش پودر کردن را انتخاب کنید.

به این ترتیب می توانید قارچ ها را تا حد ممکن له کرده و ببلعید ، بنابراین دیگر لازم نیست طعم آن را بیش از حد لازم تجربه کنید.

.

  • دمنوش قارچ

دمنوش مجیک ماشروم

واقعا طرفدار طعم تلخ قارچ نیستید؟ به فکر ساختن یک دمنوش باشید. مصرف قارچ ها به صورت چای باعث از بین رفتن طعم خاص آن می شود.

فقط مقداری آب بجوشانید ، مقدار دلخواه قارچ های خرد شده را به داخل آن بیندازید.

محتویات ظرف را به آرامی گرم كنید ، اما نگذارید تا جوش بیاید – در غیر این صورت ممكن است ماده فعال را از بین ببرید ، بعد از 10 تا 15 دقیقه دم کشیدن میتوانید از آن لذت ببرید.

.

  • کپسول قارچ سیلوسایبین

قرص سیلوسایبین

کپسول ها این امکان را به کاربران می دهند که قارچ جادویی یا ترافل خود را با دوز کوچک مصرف کنید. اگر گشت و گذار در سطوح بالاتر درون کاوی و هستی برای ساعت های طولانی جذابیت چندانی ندارد

اما شما می خواهید فرصتی برای تجربه ی حالت جریان بدون از دست دادن یک روز کامل داشته باشید ، کپسول ها ممکن است بهترین انتخاب شما باشند.

با استفاده از کپسول های خوراکی خالی ، دستگاه آسیاب ، می توانید کپسول قارچ جادویی خود را بسازید! وزن متداول هر کپسول پرشده بین 200-300 میلیگرم میباشد.

کپسول ها را می توان با احتیاط در طول روز مصرف کرد . قارچ سیلوسایبین به خوشمزه بودن معروف نیستند ، این روش طعم کپک زده را از بین می برد و دوز دارو را بیش از هر زمان دیگری آسان می کند.

فقط کپسول هایی که خودتان ساخته اید را مصرف کنید – از این طریق می توانید یکپارچگی آنها را تضمین کنید.

میکرودوزینگ سیلوسایبین

بسیاری از کاربران گزارش می دهند که از قارچ به این روش استفاده می کنند تا به آنها در انجام کارهای خلاقانه ، افزایش سطح انرژی و کمک به ایجاد تمرکز یا حل مشکل کمک کند.

کلید میکرو دوز نگه داشتن مقدار قارچ در هر کپسول زیر 0.5 گرم است. به این ترتیب ، اثر نباید بر کاربر غلبه کند.

شما سطح تحمل خود را بهتر از هر کس خواهید دانست ، بنابراین ارزش دارد کمی آزمایش کنید تا بدانید چه چیزی برای شما مفید است.

به یاد داشته باشید ، کم شروع کنید و آهسته بروید.

.4 روش مصرف قارچ سیلوسایبین

  • لمون تک

لمون تک قارچ جادویی - مجیک ماشروم

برای تقویت سفر مصرف آن نه تنها سریع و آسان است ، بلکه کاربران ادعا می کنند ماهیت اسیدی لیمو باعث تجزیه psilocybin می شود و سفر را تشدید می کند.

در حالی که بسیاری موافقند که استفاده از این روش سفر را سریعتر کرده. مصرف آن ساده است ، قارچ سیلوسایبین و آب لیمو را در یک لیوان کوتاه بریزید ، به آن مقدار کمی آب اضافه کنید و یک باره مصرف کنید.

تهیه لمون تک در قارچ جادویی

4.6/5 - (16 امتیاز)